به سایت آموزشی باوردی خوش آمدید

محصولات فرشگاه

بر اساس دستە بندی موردی
Go to آموزش زبان انگلیسی

آموزش زبان انگلیسی

در این بخش شما می توانید مطالب و کتاب ها و سایر موارد سودمند در رابطە با آموزش زبان انگلیسی را مشاهدە و در صورت لزوم تهیە نمایید. یادگیری زبان انگلیسی با بهترین منابع آموزشی،افزایش سریع دایره‌ی لغات انگلیسی با روشی ابتکاری،یادگیری مکالمه زبان انگلیسی و گرامر

Go to زبان کنکور سراسری

زبان کنکور سراسری

در این بخش شما می توانید مطالب و کتاب ها و سایر موارد سودمند در رابطە با آموزش زبان کنکور سراسری را مشاهدە و در صورت لزوم تهیە نمایید.

Go to زبان کارشناسی ارشد و دکتری

زبان کارشناسی ارشد و دکتری

در این بخش شما می توانید مطالب و کتاب ها و سایر موارد سودمند در رابطە با آموزش زبان کارشناسی ارشد و دکتری را مشاهدە و در صورت لزوم تهیە نمایید.

Go to آموزش زبان آلمانی

آموزش زبان آلمانی

در این بخش شما می توانید مطالب و کتاب ها و سایر موارد سودمند در رابطە با آموزش زبان آلمانی را مشاهدە و در صورت لزوم تهیە نمایید.

دوست عزیز ورود شما به سایت آموزشی باوردی را خوش‌آمد می‌گوییم. امیدواریم تجربه جدیدی در یادگیری زبان داشته باشید و با موفقیت زبان مورد نظرتان را تا میزان نیاز خود تقویت کنید.

آموزش زبان آلمانی در بوکان ، سقز و مهاباد

آموزش زبان آلمانی در بوکان - آموزش زبان آلمانی در سقز-آموزش زبان آلمانی در مهاباد
هدف ما کمک به شما برای یادگیری هرچه بهتر زبان است.

یكی از اهداف ایجاد این سایت پلی برای آموزش زبان آلمانی به ویژه برای نوآموزان است و تمام سعی ما در جهت ایجاد یک محیط مناسب آموزشی بوده چراکه تعداد منابع مفید و کاربردی برای یادگیری زبان آلمانی کم است و امیدواریم كه‌ با برگزاری دوره های آموزشی در بوكان و حومه‌ پاسخگوی محبت شما عزیزان باشیم

باوردی در یک نگاه

دوست عزیز ورود شما به سایت آموزشی باوردی را خوش‌آمد می‌گوییم. امیدواریم تجربه جدیدی در یادگیری زبان داشته باشید و با موفقیت زبان مورد نظرتان را تا میزان نیاز خود تقویت کنید. این وب سایت حاصل تلاش شبانه روزی و استفاده از تجربیات بیش از یک دهه تدریس زبان در مباحث مختلف دانشگاهی توسط محمد باوردی مقدم می باشد. در این وب سایت شما می توانید مطالب مفید و مورد نیاز جهت موفقیت در آزمون كنكور سراسری، کارشناسی ارشد ،امتحانات استاندارد تافل و آیلتس ؛ از قبیل معرفی منابع كارشناسي ارشد، نمونه سوالات (تستهاي كتاب 504 واژه ، دانلود تستهاي فنون يادگيري زبان ، دانلود تستهاي درك مفاهيم ، دانلود تستهاي زبان عمومي كارشناسي ارشد و ...) و پرسش و پاسخ را بیابید. علاوه بر مطالب فوق در قسمت مشاوره‌ با استاد روشهای صحیح مطالعه ، غلبه بر استرس ، استفاده از انواع حافظه ، برنامه ریزی تحصیلی ، مدیریت زمان ، شیوه های علمی تست زنی و سایر مسائل آموزشی مرتبط را نیز میتوانید با استاد مطرح بنمایید.

محمد باوردی مقدم

مدرس و نویسندە
مطالعات محمد باوردی مقدم بیشتر حول زبان و ادبیات است کە در این زمینە تالیفاتی هم دارد. او بە چند زبان اروپایی آشناست.

هێڵنجی ماسی

The Nausea of The Fish
کتاب هێڵنجی ماسی اولین اثر محمد باوردی مقدم است کە مجموعە اشعار او را در بر می گیرد و بە زبان مادری ایشان می باشد.

سەرەتایەک بۆ ڕەخنەی ئەدەبی

An Introduction to Literary Criticism
کتاب سەرەتایەک بۆ ڕەخنەی ئەدەبی دومین اثر محمد باوردی مقدم بودە و بە تشریح نقد ادبی و مکاتب ادبی در جهان می پردازد

واژگان آلمانی A1 باوردی

Bavardi Deutsch Wortschatz A1
خلاصه شده ۶ منبع اصلی واژگان آموزش زبان آلمانی کتاب واژگان آلمانی باوردی برگرفته مجموعه واژگان برگزیده از ۶ منبع اصلی واژگان زبان آلمانی( شتودیو ،شریته ،منشن ،تانگرام ،تمن نوی،لانگن شایت) می باشد.

دوره های متنوع و متفاوت زبان

علاقه مندان به شرکت در این کلاس ها می توانند برای کسب اطلاعات راجع به نحوه برگزاری کلاس ها، روز ها و ساعت ها با شمارە تماسی کە پایین همین سایت قرار دادە شدە است تماس حاصل نمایند و یا از قسمت پیام در پایین سایت استفادە نمایند.

این سایت حاصل تلاش شبانه روزی و تجربیات بیش از یک دهه تدریس زبان در توسط محمد باوردی مقدم می باشد. برای آشنایی با آثار غیر زبانی ایشان بە لینک روبرو بروید.

جدیدترین مطالب

اخبار جدید