خرداد 11, 1395

درباره ما

دوست عزیز ورود شما به سایت آموزشی استاد باوردی را خوش‌آمد می‌گوییم. امیدواریم تجربه جدیدی در یادگیری زبان داشته باشید و با موفقیت زبان مورد نظرتان را تا میزان نیاز خود تقویت کنید.
این وب سایت ، سایت شخصی و حاصل تلاش شبانه روزی و استفاده از تجربیات بیش از یک دهه تدریس و ترجمە در زبان انگلیسی و آلمانی در مباحث مختلف دانشگاهی توسط استاد محمد باوردی مقدم می باشد.
در این وب سایت شما می توانید مطالب مفید و مورد نیاز جهت موفقیت در آزمون های A1 تا B2 زبان آلمانی جهت قبولی در آزمون سفارت و همچنین کنکور سراسری، کارشناسی ارشد ،امتحانات استاندارد تافل و آیلتس ؛ از قبیل معرفی منابع کارشناسی ارشد، نمونه سوالات (تستهای کتاب ۵۰۴ واژه ، دانلود تستهای فنون یادگیری زبان ، دانلود تستهای درک مفاهیم ، دانلود تستهای زبان عمومی کارشناسی ارشد و …) و پرسش و پاسخ را بیابید.
علاوه بر مطالب فوق شما می توانید با تماس با استاد برای مشاوره‌ در مورد روشهای صحیح مطالعه ، غلبه بر استرس ، استفاده از انواع حافظه ، برنامه ریزی تحصیلی ، مدیریت زمان ، شیوه های علمی تست زنی و سایر مسائل آموزشی مرتبط را نیز میتوانید با استاد مطرح بنمایید.

آدرس
بوکان – ابتدای خیابان قلعه‌ سردار روبروی کوچه‌ گولان ۶