خرداد 2, 1395

قوانین و مقررات

شرایط و قوانین استفاده از خدمات سایت زبان استاد باوردی:

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات سایت زبان استاد باوردی به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت سایت زبان استاد باوردی و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین سایت زبان استاد باوردی از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی:
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های سایت زبان استاد باوردی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات سایت زبان استاد باوردی تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر:
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات سایت زبان استاد باوردی اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی:
هنگامی که شما از خدمات سایت زبان استاد باوردی استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به سایت زبان استاد باوردی ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که سایت زبان استاد باوردی به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه )به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و یا پروموشن‌ها، امکان دارد سایت زبان استاد باوردی برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه سایت زبان استاد باوردی را در پروفایل خود لغو کنند.
توجه داشته باشید که ۰۹۱۴۹۸۰۰۰۹۰ تنها شماره‌ای  است که سایت زبان استاد باوردی از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان سایت زبان استاد باوردی، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام سایت زبان استاد باوردی است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به  sagenliebe@gmail.com اطلاع دهید. همچنین ۰۹۱۴۹۸۰۰۰۹۰، سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش سایت زبان استاد باوردی را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق این شماره وجود ندارد.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:
سایت زبان استاد باوردی به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
سایت زبان استاد باوردی متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت زبان استاد باوردی، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات سایت زبان استاد باوردی ، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط سایت زبان استاد باوردی جزئی از اموال فروشگاه سایت زبان استاد باوردی می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار سایت زبان استاد باوردی است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای سایت زبان استاد باوردی محفوظ می‏‌دارد.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش:
روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.
سایت زبان استاد باوردی به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد ولیکن  از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۸ بعد از ظهر روزهای کاری ، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات میباشد.