خلاصه‌ گرامر ارشد

 

باید توجه داشته گرامر در حقیقت یادگیری قوانین زبان است بهمین دلیل یادگیری آن به نسبت از بقیه بخشها راحتتر و شیرین تر می باشد. اما متاسفانه دید کلی داوطلبان نسبت به مقوله گرامر دید خوبی نیست چون متاسفانه در دوران تحصیلی اعم از دبیرستان و حتی دانشگاه گرامر را با شیوه ای بی رحمانه ای آموزش داده اند و همین باعث تاثیر گذاری منفی بر روی داوطلبان بوده است.برای یاد گیری گرامر داوطلب بایستی در ابتدا دید کلی نسبت به گرامر پیدا کند و بداند که اساسا منظور از سوالات گرامر چیست. بعنوان مثال وقتی گفته می شود “زمان حال استمراری” منظور چیست؟ وقتی گفته می شود “فعل کمکی ناقص یا فعل مدال” منظور چیست؟ و پس از آن به شرح نکات پرداخت.تا فرد با زمان مجهول آشنایی نداشته باشد چگونه می تواند نکات مربوط به صفات مفعولی را درک کند؟

 

در سالهای قبل سوالات گرامر تقلیدی از تستهای تافل بود که در چند سال اخیر اینگونه تستها جای خود را به تستهای متنی داد ه اند که با توجه به استفاده از تکنیک بافت متن کار را برای داوطلب راحتتر می سازد.

 

بر همین اساس در خلاصه‌ گرامر ابتدا در چند صفحه محدود مباحث کلی گرامر به شیوه ای جدید و با نثری جدید نگاشته شده و سعی شده تا با آسان ترین جملات قواعد گرامری آموزش داده شوند. پس از آن قواعد گرامری بصورت تست آموزشی در کلاس ذکر می گردند و بلافاصله پس از توضیح نکته، انتها نمونه سوالات گرامر رشته های مختلف نیز بهمراه پاسخ تشریحی نیز ذکر می گردد.

 

ما را دنبال کنید در
Facebooktwitterpinterestinstagram

بە اشتراک بگذارید با
Facebooktwitterredditpinterestlinkedintumblrmail

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.