کتاب درک مطلب ارشد و دکتری

چگونه در تست‌های Reading ارشد و دکتری موفق‌تر عمل کنیم؟

آیا می دانید زبان عمومی  چه تاثیری در قبولی شما در آزمون می‌تواند داشته باشد؟

بعضی مشاورها تاکیدشان روی زبان تخصصی است و همین باعث می شود به اهمیت زبان عمومی کمتر توجه شود. اما بهتر است بدانید در آزمون ، زبان عمومی هم به اندازه زبان تخصصی تاثیرگزار است. یکی از دلایل مهمی که اکثر داوطلبان کنکور از پاسخ‌گویی به سؤالات مربوط به قسمت Reading ناتوان‌اند، عدم آشنایی با روش تست زدن این قسمت است. باید برای پاسخ به سؤالات Reading کارهای اساسی انجام شود که‌ در کلاس این مهم را به‌ صورت مهارت های خاصی آموزش می دهیم که‌ تکست بوک آن کتاب زیر می باشد

توجه‌ داشته‌ باشید که‌ مشاوره در همه بحث ها می تواند تاثیر مثبت داشته باشد. چون منابع زبان زیاد است، خواندن کتاب های مختلفی که دامنه لغات را افزایش دهند مفید خواهد بود. در درس زبان سردرگم شدن بین منابع مختلف، فاحش لطمه  وارد می کند.

بسته به سطح زبان هر داوطلب، کلاس های آمادگی ارشد و دکتری می تواند مفید باشد. کلاس ـ در همه درس ها ـ مانند یک کاتالیزور است؛ یعنی روند یادگیری را تسریع می کند و هدف می دهد. همچنین کلاس می تواند شما را در رسیدن به هدف تشویق کند و با دیدن رقبای تان که از جلسه قبل تا الان توانسته اند این مقدار لغت را بخوانند و شما عقب افتاده اید یا جلو هستید به شما انرژی دهد. کلاس می‌تواند به شما یک روند منطقی ارائه کند و شما را در جو نگه دارد. کلاس به کسی که زبانش ضعیف است کمک بیشتری می کند.

کتاب درک مطلب ارشد و دکتری باوردی ویرایش دوم آن بە دستە بندی مطالب و انوع تست های دکتری و ارشد می پردازد و در آخر این کتاب هم مجموعەی چندین دورە و چندین شیوە ی سوالات درک مطلب آمدە است امید کە بتواند در آزمون شما یاری دهندە و کمک کننە باشد.

با سپاس باوردی

ما را دنبال کنید در
Facebooktwitterpinterestinstagram

بە اشتراک بگذارید با
Facebooktwitterredditpinterestlinkedintumblrmail

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.