آموزش تصویری گرامر زبان آلمانی باوردی

آموزش زبان آلمانی باوردی ، به صورت کاملا فارسی، از ابتدا و به زبان ساده می باشد.

مجموعه آموزش تصویری گرامر زبان آلمانی باوردی به زبان فارسی بهترین مجموعه آموزش آلمانی به زبان فارسی در سطح مقدماتی است. آنچه این مجموعه را ویژه می کند شروع آن از اولین قدم یادگیری هر زبان، یعنی الفبای آن زبان است.

این مجموعه از آموزش الفبای زبان آلمانی شروع می گردد. آموزش کاملا به زبان فارسی وساده است.

در صورتی که شما فردی هستید که میخواهید زبان آلمانی را به صورت ساده اما علمی و آکادمیک شروع کنید، وقت یا هزینه کافی برای رفتن به کلاسهای زبان ندارید یا میخواهید یک مجموعه تکمیلی را همیشه همراه خود داشته باشید، این مجموعه قطعا برای شما بهترین انتخاب است.این مجموعه به صورت اختصاصی، تنها در سایت bavardi.ir عرضه می شود.

مجموعه آموزش مقدماتی زبان المانی به فارسی، شامل ۶۰ درس می شود.در این درسها می توانید به خوبی زبان آلمانی را از پایه یاد بگیرید. این مجموعه کاملا به صورت علمی و مطابق با کلاسها و درس های کتابهای studio d A1 , schritte , tangram , … و نیز کلاسها و آزمونهای گوته طراحی شده است. این مجموعه آموزش زبان آلمانی به زبان ساده طراحی شده اند و هر فردی می تواند آنها را به راحتی بفهمد.

با به پایان بردن این ۶۰ درس، شما می توانید گرامر مقدماتی آلمانی را یاد بگیرید. کلمات و لغات ساده آلمانی را یاد میگیرد و تلفظ آنها را کاملا فرا خواهید گرفت. می توانید متون آلمانی را بخوانید و جملات ساده آلمانی را بفهمید.

ما را دنبال کنید در
Facebooktwitterpinterestinstagram

بە اشتراک بگذارید با
Facebooktwitterredditpinterestlinkedintumblrmail

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.