لغات پایە زبان آلمانی لانگنشایت

مجموعه ای که در حال حاضر برای شما قرار داده ایم، می توان به جرات گفت یکی از مجموعه های پرطرفدار و خوب تقویت دایره لغات زبان آلمانی است. این مجموعه بی نظیر، حاصل بیش از چند سال تلاش و زحمت بی وقفه عزیزانی است که سعی کرده اند، مجموعه ای خوب و کامل را دراختیار شما عزیزان قرار دهند. باری دیگر  لغات پایە زبان آلمانی لانگنشایت تحولی در زبان آلمانی ایجاد کرد.اکنون مجموعه لغات پرکاربرد در سطح های A1, A2, B1 در اختیار شماست. این مجموعه لغات، نیاز زبان آموزانی که علاقه مند به یادگیری زبان آلمانی هستند را برطرف خواهد کرد.

١-لغات پایە زبان آلمانی (توصیف انسان و عواطف)

٢-لغات پایە زبان آلمانی (حرکات و فعالیت ها)

٣-لغات پایە زبان آلمانی (بیان نظر و عقیده)

۴-لغات پایە زبان آلمانی (خانواده،شغل و اجتماع)

۵-لغات پایە زبان آلمانی (منزل و وسایل،آشپزی و خوردنی ها)

۶-لغات پایە زبان آلمانی (بازار،اقتصاد و دادگاه)

٧-لغات پایە زبان آلمانی (هنر،فیلم و فعالیت وقت فراغت)

٨-لغات پایە زبان آلمانی (دولت،سیاست،دین و آموزش و پرورش)

٩-لغات پایە زبان آلمانی (شهر،روستا،محیط زیست،حیوانات و گیاهان)

١٠-لغات پایە زبان آلمانی (تکنولوژی و مواد)

١١-لغات پایە زبان آلمانی (سفر،راه آهن،هواپیما و کشتی)

١٢-لغات پایە زبان آلمانی (کشور ها و اسامی جغرافیایی)

١٣-لغات پایە زبان آلمانی (ساعت،ماه ها،فصل ها و اوقات زمانی)

١۴ تا ٢۴-لغات پایە زبان آلمانی (مفاهیم،فاصلە،مقدار و اندازه،ابعاد و وزن،رنگ،شکل،ضمایر)

 

اگر با زبان آلمانی سرو کار دارید و تحقیق کرده باشید، حتما اسم موسسه Langenscheidt را شنیده اید.

در کتاب لغات پایە زبان آلمانی لانگنشایت علاوه بر تلفظ لغات ، معنی کلمات را به صورت بسیار ساده بیان شده است و همچنین اطلاعات بسیار مفیدی در مورد فعل ها و صرف فعل در زمان های حال و گذشته و نکات کلیدی هر فعل در زبان آلمانی به شما می دهد.

کتاب لغات پایە زبان آلمانی لانگنشایت شاید بیش از ۶۰۰۰ عبارت و کلمه را شامل می شود. و در نوع خود بهترین کتاب واژگان زبان آلمانی برای خارجی زبان ها محسوب می شود. ما در سایت زبان باوردی این کتاب را برای اولین بار در ایران به قیمت فقط ۶٠٠٠ تومان برای هر فصل در دسترس زبان آموزان همیشگی سایت خود قرار داده ایم . مسلما داشتن اینکتاب واژگان زبان آلمانی ارزشمند کمک های شایانی در یادگیری هرچه بهتر و صحیح تر این زبان به شما خواهد کرد. بعد از تهیه این کتاب واژگان زبان آلمانی ، اگر از دیکشنری های آلمانی به فارسی نیز استفاده می کنید سعی کنید آن ها را کنار گذاشته و تا جای ممکن این کتاب واژگان زبان آلمانی معتبر را جایگزین نمایید.

تمامی واژگانی ضروری برای سطوح A1, A2, B1 همراه با ترجمه و مثال!

این سه سطح دارای ۶٠٠٠ لغت و مثال می باشند که تمام این کلمات و مثال ها همگی از معتبرترین منابع برگزیده شده اند. این لغات برای هر سه سطح   A2، A1و B1 می باشد که تمامی آن لغاتی که یک زبان آموز برای پیشرفت و موفقیت در آزمون های مربوطه به آن نیاز دارد را شامل می شود. با داشتن این مجموعه بی نظیر، به راحتی میتوانید دایره لغات خود را تقویت کنید. 

توجه : فایل های ارائە شده بە صورت pdf می باشند.

نحوه استفاده درست از کلمات با توجه به ترجمه صحیح و درست آنها!

بسیاری از زبان آموزان دایره لغات وسیعی دارند، اما نمی دانند از این لغات کجا و کی استفاده کنند. هنگام نوشتن یا بیان جمله، به مشکل بر می خورند. حتی گاهی اوقات معنی کلمه آلمانی را به درستی می دانند و از آنها به راحتی در جمله استفاده می کنند، اما نمی توانند کلمه آلمانی را به فارسی بیان کنند و آن را به فارسی ترجمه کنند. همراه با این مجموعه لغات بی نظیری که در اختیار شما کاربران عزیز قرار داده ایم، دیگر هیچ گاه از این قبیل مشکلات نخواهید داشت.

درک معانی مفهومی و کلیدی در آزمون های A1, A2, B1 !

برای اینکه در آزمون های مختلف زبان آلمانی موفق شوید، باید تعداد زیادی لغت را یاد بگیرید تا به راحتی به سوالات پاسخ دهید. همه ما وقتی از لحاظ معنی یک لغت به مشکل برمی خوریم، به دیکشنری رجوع کرده و معنی آن لغت را پیدا می کنیم. اما این را می دانید که دیکشنری یا یک ترجمه کلی از لغت و یا چندین معنی متفاوت را در اختیار شما قرار می دهد، که این باعث سردرگمی شما خواهد شد. همچنین برای اینکه معنی لغت را پیدا کنیم، باید کلی زمان هدر داد. اما همراه با این مجموعه لغات، به راحتی می توانید لغت مورد نظر را پیدا کرده و طبق سطحی که هستید، لغت مربوطه را بکار ببرید.

تقویت دایره لغات و نحوه ی کاربرد آنها در جمله با استفاده از مثال های متنوع!

بسیاری از زبان آموزان، نحوه استفاده از لغات را در جملات نمی دانند. این مجموعه همراه با مثال های کاربردی و متعددی که در نظر گرفته است، به شما کمک خواهد کرد که بتوانید به راحتی از لغاتی که فرا گرفته اید، در جملات مختلف استفاده کنید. همچنین این مجموعه برای بعضی از لغات، چندین مثال در نظر گرفته است که اگر یک مثال برایتان کافی نبود، مثال های بیشتری ببینید. با این روش زبان آموز نحوه کاربرد لغت در جمله را سریع یاد می گیرد.

تلفظ استاندار با فونتیک آی پی ای، تلفظی صحیح و قابل قبول!

پیشرفت سریع در یادگیری زبان آلمانی و موفقیت تضمینی در آزمون گوته

مجموعه ای که به شما عزیزان ارائه می دهیم، یک مجموعه ی کامل و تضمینی است. به همین خاطر است که با اطمینان و به جرات آن را بهترین معرفی می کنیم. برای اطمینان خاطر بیشتر مطالب زیر را مطالعه کنید.

از آنجایی که مطلع هستید آزمون های زبان آلمانی در چهار بخش (hören, lesen, schreiben, sprechen)برگزار می شوند. در هر سطحی که هستید، برای کسب موفقیت و رسیدن سریع تر به هدف خود، باید دایره لغات خود را تقویت کنید. .

♦ در بخش hören یا شنیدن، اگر می خواهید مهارت شنیداری خود را تقویت کنید و به راحتی جملات و مکالمات را درک کنید، پس باید دایره لغات وسیعی داشته باشید.  

♦ در بخش lesen یا خواندن، باز هم این لغات است که موثر است. برای درک مطلب باید مهارت خواندن خود را تقویت کنید که نیاز به تقویت لغات و یادگیری گرامر دارید. در واقع این لغات است که با پیوستن به یکدیگر جملات و مکالمات ما را می سازند و برای یادگیری و موفق بودن در هر مهارتی، باید دایره لغات وسیعی داشته باشیم.

♦ در بخش schreiben یا نوشتن، برای تشکیل جمله و متن، باید تعدادی لغت را کنار یکدیگر قرار دهید. به عنوان مثال، در نامه نویسی علاوه بر رعایت اصول خاصی که دارد، باید با رعایت نکات گرامری، متنی را ارائه دهید. همانطور که می بینید در اینجا هم به لغات نیاز دارید. برای رساندن منظور درست و نوشتن یک نامه ی خوب باید دایره لغات خود را تقویت کنید تا از آنها به موقع و در جای خود استفاده کنید.

♦ بخش sprechen یا صحبت کردن، که قطعا به لغات نیازمند است. در این بخش باید آنقدر لغات فرا گرفته باشید که هنگام صحبت کردن کم نیاورید و بدون مکث به صحبت کردن خود ادامه دهید. هر چقدر در صحبت مکث داشته باشید و لغت کم بیاورید، یک ضعف برای شما محسوب می شود. مثال هایی که در این مجموعه بکار برده شده است، در این قسمت شما را بسیار یاری خواهد کرد.

پس با یک بررسی نتیجه گرفتیم که داشتن یک دایره واژگان مناسب، موفقیت زبان آموز را در آزمون می تواند تضمین نماید. اما چطور اطمینان حاصل کنیم، لغاتی که در این مجموعه جمع آوری شده اند پاسخگوی نیاز های زبان آموزان در سطح مورد نظر می باشندما برای اطمینان زبان آموزان از کارایی لغات از معتبرترین منابع زبان آلمانی استفاده کرده ایم و یا بهتر بگوییم آن ها را درو کرده ایم ! با تهیه این مجموعه کاری که زبان آموزان باید با ماه ها و سال ها تلاش و کوشش به دست آورند را به صورت حاضر و آماده در اختیار خواهید داشت.

در قسمت زیر می توانید منابع معتبری که بە جز Langenscheidt استفاده شده است را مشاهده نمایید:

 • Pons Großwörterbuch Deutsch als Fremdsprache (این کتاب مربوط به انتشارات معتبر پونس می باشد)
 • Duden Das große Wörterbuch der deutschen Sprache (این کتاب مربوط به انتشارات معتبر دودن می باشد)
 • Langenscheidt Großwörterbuch Deutsch als Fremdsprache (این کتاب مربوط به انتشارات معتبر لانگنشایت می باشد)
 • ZERTIFIKAT B1 Goethe Institut (این کتاب کاری از انستیتو گوته آلمان می باشد)
 • Grundwortschatz Deutsch (این کتاب کاری از انتشارات معتبر لانگنشایت می باشد)
 • German student Dictionary (این کتاب کاری از انتشارات معتبر مک گراو هیل)
 • Prüfungstraining Zertifikat B1 (این کتاب کاری از انتشارات معتبر کرنلسن می باشد)
 • Prüfungstraining Zertifikat A2 (این کتاب کاری از انتشارات معتبر کرنلسن می باشد)
 • Prüfungstraining Start Deutsch 1 (این کتاب کاری از انتشارات معتبر کرنلسن می باشد)
 • Start Detusch1 Goethe Institut (این کتاب کاری از انستیتو گوته آلمان می باشد)
 • Menschen A1 (لغات موجود در کتاب های منشن کاری از انتشارات هوبر)
 • Menschen A2 (لغات موجود در کتاب های منشن کاری از انتشارات هوبر)
 • Menschen B1 (لغات موجود در کتاب های منشن کاری از انتشارات هوبر)
 • Schritte A1 (لغات موجود در کتاب های شریته کاری از انتشارات هوبر)
 • Schritte A2 (لغات موجود در کتاب های شریته کاری از انتشارات هوبر)
 • Schritte B1 (لغات موجود در کتاب های شریته کاری از انتشارات هوبر)
 • استفاده از سایت های معتبر برای مثال های بهتر و کاربردی تر

 

 

ما را دنبال کنید در
Facebooktwitterpinterestinstagram

بە اشتراک بگذارید با
Facebooktwitterredditpinterestlinkedintumblrmail

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *